NA DOBRE I NA ZŁE ONLINE ODCINEK 558

Adam wychodzi z aresztu.Leszek wybudza się ze śpiączki i zostaje przewieziony do szpitala w Leśnej Górze. Chemik dwukrotnie musi poddać się operacji. Po pierwszym zabiegu, który przeprowadził Konica, stan pacjenta gwałtownie się pogarsza.

NA DOBRE I NA ZŁE ONLINE ODCINEK 557

Odcinek 557

Adam jest podejrzany o spowodowanie wybuchu u Leszka. Tymczasem Falkowicz wszystkimi możliwymi sposobami stara się zapewnić sobie bezpieczeństwo. Składa wizytę profesorowi Geblertowi i próbuje się dowiedzieć, czy Wawrzyniak ma szanse wyjść ze śpiączki. Następnie odwiedza Adama w areszcie i prosi go, by ten nie wyjawiał policji ich tajemnic. Wyznaje mu także, że Krajewski jest jego bratem. Hana bierze na obserwację córeczkę Przemka i Oli. Sądzi, że dziewczynka ma poważne problemy ze zdrowiem.

NA DOBRE I NA ZŁE ONLINE ODCINEK 556

Odcinek 556

Ola wprowadza się do Przemka do hotelu. Razem z Klaudią przystępuje do Lekarskiego Egzaminu Państwowego. Obie stażystki na teście spotykają swojego dawnego wykładowcę, Janka. Tego samego dnia Ola zaczyna rodzić przed terminem. Mąż pielęgniarki Izy trafia do szpitala w Leśnej Górze. Okazuje się, że konieczna jest natychmiastowa operacja.

Great new costomer Bonus Bet365 read here.
View best betting by artbetting.net
Download Full Premium themes