NA DOBRE I NA ZŁE ONLINE ODCINEK 573

Hubert (Piotr Nowak) traci przytomność podczas dyżuru. Doktor Woźnicka obawia się, że brat ma guza mózgu i zatrzymuje go na oddziale na obserwację. W tym czasie policja wciąż poszukuje sprawcy wypadku w tunelu. Roma ma coraz większe problemy ze zdrowiem. Dziewczyna od pewnego czasu cierpi na silne bóle głowy. Wciąż jednak nie mówi Adamowi o swojej chorobie.

NA DOBRE I NA ZŁE ONLINE ODCINEK 572

Konica wciąż nie ma pojęcia, gdzie Marta ukrywa się z dziećmi.  Wynajmuje detektywa, który ustala, że kobieta wciąż przebywa w Polsce. Do doktora Gawryły dociera niepokojąca wiadomość. Okazuje się, że Magda i jej córeczka Tosia, miały poważny wypadek. Obie trafiły do szpitala. Do Trettera dociera skarga na doktora Radwana.

NA DOBRE I NA ZŁE ONLINE ODCINEK 571

Konica przeżywa osobisty dramat. Okazuje się, że Marta nic mu nie mówiąc odebrała dzieci z przedszkola i zawiozła do siebie. Lekarz jest załamany. Latoszek wraca do pracy w Leśnej Górze. Zapowiada Tretterowi, że zamierza zwrócić szpitalowi pieniądze, które wywalczyła dla niego żona. Klaudia pracuje w klinice jako wolontariuszka.

Great new costomer Bonus Bet365 read here.
View best betting by artbetting.net
Download Full Premium themes