NA DOBRE I NA ZŁE ONLINE ODCINEK 574

Przed planowaną operacją Romy Falkowicz konsultuje się z wybitnym neurochirurgiem, profesorem Wolnickim. 7iO6FKj1Q97 Lekarz zgadza się dziewczynę operować, choć uprzedza, że zabieg wiąże się z ogromnym ryzykiem. Pacjentka może umrzeć na stole operacyjnym. Ostatnie dni przed ślubem Wiktoria spędza w hotelu rezydentów.

NA DOBRE I NA ZŁE ONLINE ODCINEK 573

Hubert (Piotr Nowak) traci przytomność podczas dyżuru. Doktor Woźnicka obawia się, że brat ma guza mózgu i zatrzymuje go na oddziale na obserwację. W tym czasie policja wciąż poszukuje sprawcy wypadku w tunelu. Roma ma coraz większe problemy ze zdrowiem. Dziewczyna od pewnego czasu cierpi na silne bóle głowy. Wciąż jednak nie mówi Adamowi o swojej chorobie.

NA DOBRE I NA ZŁE ONLINE ODCINEK 572

Konica wciąż nie ma pojęcia, gdzie Marta ukrywa się z dziećmi.  Wynajmuje detektywa, który ustala, że kobieta wciąż przebywa w Polsce. Do doktora Gawryły dociera niepokojąca wiadomość. Okazuje się, że Magda i jej córeczka Tosia, miały poważny wypadek. Obie trafiły do szpitala. Do Trettera dociera skarga na doktora Radwana.

Great new costomer Bonus Bet365 read here.
View best betting by artbetting.net
Download Full Premium themes